CIKLUS: RASPORED

Od 08.11. Do 17.11.2019.

17. Zagreb Film Festival

Prethodni
Slijedeći

Petak, 08.11.2019

09:30 Negdje lijepo

Nizozemska, BiH, 2019

12:30 Eia i sove

Eia jõulud Tondikakul, Estonija, 2018

17:00 Jojo Rabbit

SAD, Novi Zeland, Češka, 2019

20:00 Negdje lijepo

Nizozemska, BiH, 2019

22:30 Mlijeko

Héraðið, Island, Danska, Njemačka, Francuska, 2019

Subota, 09.11.2019

09:30 Monos

Kolumbija, Nizozemska, Argentina, Njemačka, Švedska, 2019

12:30 Ivana Grozna

Ivana cea Groaznică, Rumunjska, Srbija, 2019

18:00 Monos

Kolumbija, Nizozemska, Argentina, Njemačka, Švedska, 2019

20:00 Ivana Grozna

Ivana cea Groaznică, Rumunjska, Srbija, 2019

22:30 Ema

Čile, 2019

Nedjelja, 10.11.2019

09:30 Visoka djevojka

Dylda, Rusija, 2019

12:30 Patrick

De Patrick, Belgija, Nizozemska, 2019

17:00 Visoka djevojka

Dylda, Rusija, 2019

20:00 Patrick

De Patrick, Belgija, Nizozemska, 2019

22:30 Božanska ljubav

Divino amor, Brazil, Urugvaj, Čile, Danska, Norveška, Švedska, 2019

Ponedjeljak, 11.11.2019

09:30 Pazi na djecu

Barn, Norveška, Švedska, 2019

14:00 Nek bude svjetlost

Nech je svetlo, Slovačka, Češka, 2019

17:00 O beskraju

Om det oändliga, Švedska, Njemačka, Norveška, 2019

19:00 Pazi na djecu

Barn, Norveška, Švedska, 2019

22:30 Druker

Hrvatska, 2019

Alternative

Alternativen, Njemačka, 2019

Psi koji laju na ptice

Cães que Ladram aos Pássaros, Portugal, 2019

Krhko

Hrvatska, 2019

Utorak, 12.11.2019

09:30 Mliječni zubi

Babyteeth, Australija, 2019

14:00 Mlada ljubav

Hölmö nuori sydän, Finska, Nizozemska, Švedska, 2018

17:00 Predivan život

La Belle Époque, Francuska, 2019

20:00 Mliječni zubi

Babyteeth, Australija, 2019

22:30 Kraljevstvo tvoje

Kingdom Come, UK, 2019

Groblje slonova

Hrvatska, 2019

Oslobođenje Harolda Kvista

The Liberation of Harold Kvist, Švedska, SAD, 2018

Južno voće

Hrvatska, 2019

Ashmina

Nepal, UK, 2018

Srijeda, 13.11.2019

09:30 Kraljica srca

Dronningen, Danska, Švedska, 2019

14:00 Druga šansa

Hiernamaals, Nizozemska, 2019

17:00 Ljeto u Madridu

La virgen de agosto, Španjolska, 2019

20:00 Kraljica srca

Dronningen, Danska, Švedska, 2019

22:30 Vrijeme s tatom

Среща, Bugarska, 2019

Kućica

Hrvatska, 2019

Odustajanje

Nan Fang Shao Nv, Kina, Francuska, 2019

Valcer za 1. maj

Hrvatska, 2019

Četvrtak, 14.11.2019

09:30 Svjetionik

The Lighthouse, Kanada, SAD, 2019

14:00 Dnevnik Diane Budisavljević

Hrvatska, Slovenija, Srbija, 2019

17:00 Izdajnik

Il traditore, Italija, Francuska, Njemačka, Brazil, 2019

20:00 Svjetionik

The Lighthouse, Kanada, SAD, 2019

22:30 Kolektivni vrtovi

Kolektyviniai sodai, Litva, 2019

The Stamp

Hrvatska, Belgija, Bosna i Hercegovina, 2019

Gledaj cestu

Nizozemska, 2019

Tina

Hrvatska, 2019

Petak, 15.11.2019

09:30 Naše majke

Nuestras madres, Belgija, Francuska, Gvatemala, 2019

14:00 Ne zaboravi disati

Ne pozabi dihati, Slovenija, Italija, Hrvatska, 2019

17:00 Lara

Njemačka, 2019

20:00 Naše majke

Nuestras madres, Belgija, Francuska, Gvatemala, 2019

22:30 Sedra

Hrvatska, 2019

Posljednja slika o ocu

Poslednja slika o ocu, Srbija, 2019

Slova

Hrvatska, 2019

Posljednja kino predstava

Hrvatska, 2019

Subota, 16.11.2019

11:00 Gordon i Paddy

Gordon och Paddy, Švedska, 2017

14:00 Ivana Grozna

Ivana cea Groaznică, Rumunjska, Srbija, 2019

17:00 Samo ti

Only You, UK, 2018

19:30 Bosonogi car

The Barefoot Emperor, Belgija, Nizozemska, Hrvatska, Bugarska, 2019

22:00 Bosonogi car

The Barefoot Emperor, Belgija, Nizozemska, Hrvatska, Bugarska, 2019

Nedjelja, 17.11.2019

11:00 Izbor kratkih filmova za djecu

14:00 Mliječni zubi

Babyteeth, Australija, 2019

17:00 Svjetionik

The Lighthouse, Kanada, SAD, 2019

19:30 Bog postoji, njeno ime je Petrunija

Gospod postoi, imeto i' e Petrunija, Sjeverna Makedonija, Belgija, Slovenija, Hrvatska, Francuska, 2019

21:30 Vlast

El reino, Španjolska, Francuska, 2018